Проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на 2020 рік

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» із змінами і доповненнями, повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік.

Тариф на послуги постачальника універсальних послуг розглядається та затверджується відповідною постановою НКРЕКП.

На підставі нормативних документів ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» були здійснені відповідні розрахунки та визначений рівень тарифу на послуги постачальника універсальних послуг. Обгрунтування тут. Зауваження та пропозиції необхідно надавати у термін з 13 вересня по 23 вересня  2019 року включно на адресу:  36007, м. Полтава, вул. М. Бірюзова, 47-А та в електронному вигляді на e-mail: kans@energo.pl.ua.

Звертаємо увагу, що зауваження та пропозиції щодо питання встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, розглядатися не будуть.

Після приймання та обробки усіх зауважень та пропозицій 25 вересня 2019 року будуть проведені відкриті обговорення (відкриті слухання). Про місце та час проведення, буде повідомлено додатково.

Результати обговорення будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ».