Новини

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі. Читати далі “До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!”

Внесені зміни до комерційних пропозицій для споживачів універсальної послуги

Повідомляємо про зміни до комерційних пропозицій для споживачів універсальної послуги, які наберуть чинність з 01.12.2019 року.

До уваги пільговиків!

З 1 жовтня 2019 року запроваджено монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг, яка  включає в себе два механізми надання пільг: у грошовій безготівковій та готівковій формі. У жовтні 2019 року пільги у безготівковій формі призначені без звернення пільговика! Для пільгових категорій громадян розмір пільгової знижки на оплату житлово-комунальних послуг, в межах встановлених соціальних нормативів, залишається незмінним. Читати далі “До уваги пільговиків!”

До уваги юридичних споживачів електричної енергії!

Якщо Ви маєте переплату в АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за послуги з постачання електричної енергії, яка виникла станом на 01.01.2019 р. та відповідно станом на 11.10.2019 р. продовжує знаходиться на Вашому особовому рахунку, необхідно звернутися із заявою до АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» про повернення вказаної суми переплати на Ваш розрахунковий рахунок, зазначений у заяві.

З Покровом Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Нехай Матір Божа з підтримкою всіх святих апостолів вкриє вас своєю всеосяжною добротою. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких “баталій”, які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас чекає затишна гавань. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу, щастя, радощів та благополуччя! Бажаємо вам мирного неба, незгасимої енергії і завзяття! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над вами, уберігає від бід, зла та негараздів!

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ “ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ” на 2020 рік

Відбулися відкриті слухання питання необхідності встановлення для ТОВ “ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ” тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік. Оприлюднюємо протокол відкритого обговорення.

Проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на 2020 рік

Повідомляємо, що проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на 2020 рік відбудеться 25 вересня 2019 року об 11:30 за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

Проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на 2020 рік

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» із змінами і доповненнями, повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік. Читати далі “Проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на 2020 рік”