Новини

З 1 січня 2021 року встановлюється єдина фіксована ціна продажу електроенергії для населення

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 року № 1325 було скасовано пільговий тариф на електроенергію. Таким чином, тарифу у розмірі 0,9 грн за 1 кВт∙год  з 1 січня вже не існуватиме.

Пільговий тариф скасовано для:

  • населення за перші 100 кВт∙год на місяць;
  • споживачів, які розраховувалися за тарифом електроопалення – 3000 кВт∙год  на місяць;
  • багатодітних родин, електроенергія для яких раніше обраховувалася незалежно від обсягів споживання.

З 1 січня по 31 березня 2021 року, незалежно від обсягу споживання, електрична енергія  оплачується за єдиною фіксованою ціною – 1,68 грн за 1 кВтгод.

Якщо у вас встановлено багатотарифний електролічильник, за яким розрахунки проводяться за різними цінами у різний час доби, застосовані до них коефіцієнти лишилися без змін.

За  двозонними тарифами вартість електроенергії складатиме:

     – у нічний час (з 23:00 до 07:00) – 0,5 тарифу – 0,84 грн за 1 кВт∙год;

     – у інші години – повний тариф – 1,68 грн за 1 кВт∙год.

За тризонними тарифами вартість електроенергії складатиме:

     – в години максимального навантаження (з 08:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00) – 1,5 тарифу – 2,52 грн за 1 кВт∙год;

     – у напівпіковий період (з 7:00 до 8:00, з 11:00 до 20:00 та з 22:00 до 23:00) – повний тариф – 1,68 грн за 1 кВт∙год;

     – у нічний час (з 23:00 до 07:00) –  0,4 тарифу – 0,672 грн за 1 кВт∙год.

Шановні колеги, партнери та споживачі!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Передноворічні клопоти – це завжди радісні дні очікування та підготовки до зимових свят! Бажаємо, щоб вони пройшли для вас в атмосфері дива, турботи найрідніших людей, посмішок друзів! Нехай 2021-й рік принесе вам процвітання, злагоду, добробут, мир та родинний затишок!

Зі святами!

До уваги споживачів універсальної послуги

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було прийнято постанову від 02 грудня 2020 року № 2294 “Про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ “ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ” на 2021 рік. Постанова набирає чинності з 01січня 2021 року. 

 

 

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» отримало сертифікат ISO 9001:2015

26 листопада 2020 року Товариство отримало сертифікат  ISO 9001:2015 № UA229872 за результатами аудиту, проведеного міжнародною сертифікаційною організацією компанією Bureau Veritas Certification.

Сфера сертифікації – «Постачання електричної енергії. Діяльність посередників (трейдерів) у торгівлі електричною енергією».

Наявність сертифікату доводить конкурентоспроможність ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на міжнародному рівні і є додатковою гарантією надійності постачання електричної енергії споживачам. Він збільшує ступінь лояльності і довіри до Товариства з боку підприємств з іноземними інвестиціями.

Цей сертифікат є підтвердженням того, що політика ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»  спрямована на постійне покращення якості надання послуг з метою задоволення вимог споживачів.

Така сертифікація вже довела свою ефективність і успішно діє у Великобританії, Франції, Німеччині, Норвегії та інших європейських країнах.

АТ «Укрпошта» не доставляє рахунки за електроенергію!

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» інформує про неприємну ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день з доставкою рахунків за спожиту електроенергію.

АТ «Укрпошта» за власною ініціативою припинило доставку рахунків на оплату електроенергії мешканцям с. Терешки (інд. 38762), с. Зінці (інд. 38778), с. Безручки (інд. 38707), с. Клюшники (інд. 38789) Полтавського району. Рахунки лежать купами у відділеннях, листоноші їх не розносять і не опускають до поштових скриньок споживачів. Ситуація дивна, оскільки ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» розрахувалось за послуги доставки рахунків з оператором поштового зв’язку.

Шановні споживачі вказаних населених пунктів! Якщо у вас виникли питання щодо оплати за спожиту електроенергію, звертайтеся до фахівців Кол-центру Товариства:

– зателефонувавши за номерами телефонів 0800-307-747 (безкоштовно на території України), (0532) 648-707 (за тарифами міського та міжміського зв’язку), 099-330-77-47 (безкоштовно у мережі Vodafone), 098-030-77-47 (безкоштовно у мережі Київстар), 073-030-77-47 (безкоштовно у мережі Lifecelle);

– надіславши листа на e-mail info@energo.pl.ua

Звертаємося до вас з проханням: якщо на вашу адресу не надійшов паперовий рахунок за спожиту електроенергію, не будьте байдужими і повідомте про цей факт ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ», зателефонувавши до Кол-центру або надіславши листа на e-mail.

Уся Полтавська область – у «червоній» зоні

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, було вирішено віднести усю Полтавщину разом з обласним центром до «червоної» зони карантину. Таке рішення вступило в силу з 9 листопада.

На території області діють такі заборони:
– приймання відвідувачів у закладах культури (крім «авто концертів»);
– робота розважальних закладів на території ТРЦ;
– відвідування установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги крім тих, які надають їх екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання;
– проведення будь-яких масових заходів з кількістю учасників більше 10 осіб, як в приміщеннях так і на обмежених чи відкритих територіях (культурних, спортивних, релігійних, рекламних та інших);
– у містах Полтава та Кременчук заборонено відвідування шкіл, крім учнів 1-4 класів.

З метою запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019 серед населення України, 6 листопада Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

У тексті документу йдеться:
«Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Тобто, штрафуватимуть за перебування без маски у будь-якій будівлі, споруді, яка доступна або відкрита для населення. Розмір штрафу – від 170 до 255 гривень.

Шановні споживачі універсальної послуги!

Відповідно до постанови НКРЕКП від 30.10.2020 року № 1968 «Про затвердження змін до Порядку формування цін на універсальні послуги», якою змінено розрахунковий період з кварталу на календарний місяць, ТОВ “ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» розраховано ціни на універсальні послуги з 1 грудня 2020 року.

 

До уваги побутових споживачів

Зважаючи на численні звернення споживачів, ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» надає роз’яснення, що робити, якщо у платіжному документі вказані помилкові покази засобу обліку.

З 1 січня 2019 року на території області постачання електричної енергії здійснює постачальник універсальної послуги ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ», яке займається розрахунками вартості та контролює оплату спожитої електричної енергії. Зняття контрольних показів, розрахунок обсягу спожитої електричної енергії, відключення/підключення електроустановок споживачів є у компетенції оператора системи розподілу, функцію якого виконує АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Згідно з вимогами «Правил роздрібного ринку електричної енергії» (далі – ПРРЕЕ), рахунки на оплату за спожиту електричну енергію формуються та надсилаються споживачам постачальником електричної енергії. Розрахунковим періодом є календарний місяць (з першого числа попереднього місяця до першого числа поточного місяця). Нарахування за спожиту електричну енергію проводиться за показами засобу обліку, які фіксуються представниками постачальника послуг комерційного обліку (АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО») під час проведення контрольного зняття та за показами, переданими споживачами.

Відповідно до положень пункту 3.3 Типового договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, який є додатком до ПРРЕЕ, споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця знімати фактичні покази лічильника електричної енергії станом на 1 число та надавати їх постачальнику послуг комерційного обліку (АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО») не пізніше 3-го дня місяця, наступного за розрахунковим.

У разі неотримання показів лічильника до початку четвертого дня місяця, що настає за розрахунковим, фактичний обсяг споживання електричної енергії за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом середньодобового обсягу споживання.

Якщо у платіжному документі виявлено помилкові покази електролічильника, споживач зобов’язаний повідомити про це електропостачальника та оператора системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Для цього споживачу необхідно звернутися у групу формування корисного відпуску відповідної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» для здійснення звірки обсягів фактично спожитої електричної енергії у відповідному розрахунковому періоді, враховуючи передані покази засобу обліку.

За результатами проведеної звірки, ОСР (АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО») повідомляє постачальника (ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ») про скориговані обсяги споживання. ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» проводить коригування нарахованої до сплати суми за спожиту електричну енергію.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо передавати покази електролічильника протягом двох днів до кінця розрахункового місяця та трьох днів наступного розрахункового періоду. Ці покази вважаються даними на перше число календарного місяця.

Для передачі показів ви можете обрати будь-який зручний спосіб:

  • за телефонами Кол-центру: (0800) 305-035 (безкоштовно), (0532) 510-910, 050-305-99-10, 097-20-20-207, 093-17-02-533 (за тарифами операторів зв’язку);
  • через онлайн-сервіс «Ваша абонентська книжка» https://www.poe.pl.ua/abon/;
  • через месенджер Viber за посиланням: viber://pa?chatURI=pltoblenergobot;
  • через чат-бот «ПолтаваОблЕнерго» у месенджері Telegram https://telegram.me/PltOblEnergo_bot;
  • надіславши листа на e-mail pokaz@poe.pl.ua;
  • зателефонувавши за контактними службовими стаціонарними та мобільними телефонами відповідної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;
  • звернувшись у групу формування корисного відпуску відповідної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Також можна передати покази електролічильника через електропостачальника: