Новини

Шановні колеги, партнери та споживачі!

Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
На зміну динамічному і насиченому  року, що невпинно добігає кінця, йде Новий 2022-й, наповнений найкращими сподіваннями. Тож нехай він стане для вас періодом доброї надії, реалізованих планів, цікавих проєктів та мрій що здійснилися.

Бажаємо вам у наступному році досягнення нових високих цілей. Нехай здоров’я, добрі людські взаємини, відкритість і довіра допоможуть вам на шляху до успіху і процвітання, ваші домівки будуть наповнені любов’ю, посмішками і теплом! А рідні і близькі радують розумінням і підтримкою!

 

Шановні споживачі універсальної послуги!

Шановні споживачі універсальної послуги!

17.12.2021 року відбулось засідання НКРЕКП, на якому було прийнято постанови про встановлення тарифів на 2022 рік:

– від 17.12.2021р. № 2695 «Про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»;

– від 17.12.2021р. № 2604 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» із застосуванням стимулюючого регулювання»;

– від 17.12.2021р. № 2709 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

У зв’язку з цим, ТОВ “ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» оприлюднює уточнені ціни на універсальні послуги з 1 січня 2022 року.

До уваги споживачів універсальної послуги

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було прийнято постанову від 17 грудня 2021 року № 2695 «Про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» на 2022 рік. Постанова набирає чинності з 01 січня 2022 року.

Завітайте до ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» та підключайтеся до ГК «Нафтогаз України» за ринковим тарифом!

Для того, щоб підключитися до ГК «Нафтогаз України» за ринковим тарифом, необхідно зробити три прості кроки:

 1. Звернутися до працівника Центру обслуговування споживачів з пакетом документів, а саме:
 • паспортом громадянина України;
 • довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера (ІПН);
 • документом про право власності на житло;
 • останньою квитанцією (платіжним документом (рахунком) за розподіл (доставку) газу;
 • EIC-кодом (16-значний персональний номер об’єкта точки обліку газу споживача);
 • згодою співвласника.

Наш працівник допоможе оформити та подати заяву-приєднання до ГК «Нафтогаз України».

 1. Перевірити статус обробки заявки на сайті ГК «Нафтогаз України», вказавши ЕІС-код.
 2. Отримати повідомлення на електронну пошту або телефон (Viber/смс) про успішний перехід від ГК «Нафтогаз України» та подальші дії.

Чекаємо вас за адресами ЦОСів!

До уваги споживачів ринку вільних цін!

З 1 вересня 2021 року ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» були внесені зміни в комерційні пропозиції в частині зміни базового тарифу на попередню оплату електричної енергії, який на сьогодні складає 2 400,00 грн/МВт∙год без урахування ПДВ.

Станом на 1 листопада 2021 року, середньозважена ціни купівлі-продажу електроенергії на майданчику РДН (ринок на добу наперед) у торговій зоні ОЕС України зросла більш ніж на 30%  і складає відповідно: (https://www.oree.com.ua/) :

 • серпень 2021 року – 2 076,95 грн/МВт∙год (без ПДВ);
 • вересень 2021 року – 2 230,78 грн/МВт∙год (без ПДВ);
 • жовтень 2021 року – 2 793,44 грн/МВт∙год (без ПДВ).

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ», як постачальник електричної енергії споживачу, закуповує електричну енергію на ринку «на добу наперед» та сплачує за послуги з передачі НЕК «УКРЕНЕРГО» (тариф на послуги з передачі електричної енергії складає 293,93 грн/МВт∙год (без ПДВ) на умовах попередньої оплати.

Враховуючи зазначене, вартість попередньої оплати за кожну МВт∙год для ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» складає майже 3 100 грн (без ПДВ).

Задля сталої роботи підприємства в умовах ринку електричної енергії, ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» вимушене підняти базовий тариф на попередню оплату електричної енергії, який діяв 1 вересня 2020 року і складав 2 400  грн/МВт∙год без урахування ПДВ.

Повідомляємо, що з 1 грудня 2021 року будуть внесені зміни в комерційні пропозиції в частині зміни базового тарифу на попередню оплату електричної енергії, який буде складати 3 000,00 грн/МВт∙год без урахування ПДВ.

 

Повідомлення про збільшення ціни за електричну енергію

Відповідно до даних оприлюднених на офіційному сайті ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОПЕРАТОР РИНКУ» за посиланням https://www.oree.com.ua/index.php/web/128, у жовтні 2021 року відбулося коливання ціни електричної енергії за 1 кВт/год на ринку «на добу на перед» (далі – РДН) у бік збільшення з дати укладення договору/внесення останніх змін до договору.

У зв’язку з цим, та відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312, Закону України «Про ринок електричної енергії» та умов укладених договорів, повідомляємо споживачів про зміну ціни електричної енергії за 1 кВт/год за період, у якому відбулося вказане збільшення відповідно до оприлюднених даних ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ».

Окрім того, зазначаємо, що положеннями ст.652 Цивільного кодексу України передбачено у разі істотної зміни обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору, договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або не випливає із суті зобов’язання. Зміна обставин є істотною, якщо вони змінилися настільки, що, якби сторони могли це передбачити, вони не уклали б договір або уклали б його на інших умовах. Якщо сторони не досягли згоди щодо приведення договору у відповідність з обставинами, які істотно змінились, або щодо його розірвання, договір може бути розірваний, а з підстав, встановлених частиною четвертою цієї статті, – змінений за рішенням суду на вимогу заінтересованої сторони за наявності одночасно таких умов:

1) в момент укладення договору сторони виходили з того, що така зміна обставин не настане;

2) зміна обставин зумовлена причинами, які заінтересована сторона не могла усунути після їх виникнення при всій турботливості та обачності, які від неї вимагалися;

3) виконання договору порушило б співвідношення майнових інтересів сторін і позбавило б заінтересовану сторону того, на що вона розраховувала при укладенні договору;

4) із суті договору або звичаїв ділового обороту не випливає, що ризик зміни обставин несе заінтересована сторона.

Одночасно повідомляємо, про право споживача розірвати договір. Також роз’яснюємо, що відповідно до п.3.2.4. Правил роздрібного ринку електричної енергії, договір вважається:

1) достроково розірваним (без штрафних санкцій) за ініціативою споживача – у разі надання електропостачальнику письмової заяви споживача про незгоду/неприйняття змін протягом 5 робочих днів з дня цього повідомлення;

2) зміненим на запропонованих електропостачальником умовах – якщо споживач не надав електропостачальнику письмову заяву про незгоду/неприйняття змін протягом 5 робочих днів з дня цього повідомлення.

Шановні споживачі універсальної послуги!

Шановні споживачі універсальної послуги!

У зв’язку з прийняттям Постанови НКРЕКП № 1747 від 11.10.2021 року, ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» змінено ціни на універсальні послуги з 1 листопада 2021 року.