Новини

Мобільний додаток «Енергозбут» – увесь спектр послуг у вашому смартфоні

Мобільний додаток «Енергозбут» це – простий та сучасний сервіс, який дозволяє побутовому споживачу в будь-який час за лічені секунди отримати доступ до функцій Особистого кабінету.
Отримуйте повний комплекс послуг разом з мобільним додатком:

  • контролюйте необмежену кількість особових рахунків;
  • швидко та зручно заносьте покази електролічильника для передачі оператору системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;
  • контролюйте стан рахунку за спожиту електроенергію;
  • отримуйте рахунок на e-mail;
  • миттєво оплачуйте рахунок;
  • телефонуйте або звертайтеся до працівників Кол-центру он-лайн.

Побутові споживачі ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ», у яких встановлений новий мобільний додаток, уже встигли оцінити усі його переваги.

Нещодавно додаток було оновлено, він став ще кориснішим. Зокрема, запущені пуш-сповіщення з важливою інфомацією від постачальника.

Якщо ви ще не встановили додаток на свій смартфон, поспішіть це зробити! Нагадуємо, мобільний додаток доступний в Google Play за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.desperate.pez_android

Своєчасно сплачуйте за спожиту електроенергію!

Шановні споживачі! Вчасно і в повному обсязі оплачений рахунок – запорука стабільного електропостачання вашої оселі, офісу чи підприємства. Не забувайте про це!

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» дякує усім, хто вчасно оплачує свої рахунки.

Переглянути, завантажити та роздрукувати рахунок за спожиту електроенергію можна, зареєструвавшись в Особистому кабінеті споживача https://www.energo.pl.ua/abon/

Нагадуємо, рахунок можна оплатити будь-яким зручним для вас способом:
– через інтернет-банкінги «Ощад 24/7», «Приват 24», «Монобанк»;
– за допомогою додатку «Energy Online»;
– через мобільний додаток «Енергозбут»;
– платежі можна проводити через усі банківські установи, які мають право приймати комунальні платежі;
– за допомогою платіжних терміналів.

При проведенні оплати, обов’язково вказуйте такі банківські реквізити.
ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ».
– Філія – ПОУ АТ «Ощадбанк»;
– UA583314670000026033300660000
– МФО 331467;
– ЄДРПОУ 42223804.

У розділі «Призначення платежу» ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно вказати:
– особовий рахунок споживача (складається з 10 цифр);
– ПІБ власника особового рахунку;
– адресу підключення;
– поточні покази електролічильника.

Закликаємо вас бути відповідальними, виконувати свої договірні обов’язки і вчасно розраховуватися за електроенергію!

Обслуговування споживачів в умовах карантину

Загальнонаціональний карантин, встановлений через пандемію COVID-19, продовжено до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня (Постанова № 641). Вона набирає чинності з суботи, 1 серпня.

Згідно з Постановою, регіони позначатимуть зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення COVID-19, залежно від епідемічної ситуації. Маркуватиме регіони автоматизоване програмне забезпечення на основі алгоритмів і даних, які затверджуватиме Національна комісія ТЕБ та НС. Відстежити можна на офіційному інформаційному порталі КМУ https://covid19.gov.ua/

Рівень епідемічної небезпеки може змінюватися як для всієї території регіону, так і його окремих адміністративно-територіальних одиниць (районів). Якщо протягом 7 днів буде спостерігатися збільшення кількості підтверджених випадків коронавірусу у регіоні (районі), його переведуть з зони з послабленими карантинними умовами, до більш жорстких.

Для «зеленої зони» діятимуть такі обмеження:

– у громадських місцях обов’язкове носіння маски чи респіратора;
– проведення масових заходів не більше 1 особи на 5 квадратних метрів;
– заповненість кінотеатрів не більше, ніж на 50%:
– пасажирські перевезення в рамках сидячих місць.

Регіони, що перебувають у «зеленій» зоні не потребують втручання та посилення окремих протиепідемічних заходів національного рівня. Якщо індикатор буде змінюватися протягом 5 днів поспіль, регіон одразу ж переходить до «жовтої» зони.

«Жовта зона».
Діють обмеження «зеленої зони». Крім цього забороняється:
– відвідування установ соціального захисту, у яких перебувають люди похилого віку.

«Помаранчева зона».
Діють обмеження «жовтої зони». Крім цього забороняється:
– діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази (крім готелів));
– діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
– планові госпіталізації у лікарнях;
– функціонування спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури;
– прийом нових змін у дитячі табори;
– обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

«Червона зона».
Діють обмеження «помаранчевої зони». Крім цього забороняється:
– робота громадського транспорту;
– відвідування закладів освіти;
– діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

В умовах адаптивного карантину ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» здійснює обслуговування споживачів з дотриманням маскового режиму, використанням антисептиків та соціальної дистанції між відвідувачами.

Окрім цього, споживачі можуть скористатися онлайн- та дистанційним обслуговуванням.

Шановні споживачі ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»!

6 липня 2020 року на офіційному сайті НЕК «УКРЕНЕРГО» безпідставно, з порушенням вимог чинного законодавства та положень Правил ринку, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України № 307 від 14.03.2018 року, оприлюднено список учасників ринку, що набули статусу «Переддефолтний», серед яких зазначено ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ».

Зазначаємо, що станом на 6 липня 2020 року Товариство не має заборгованості перед НЕК «УКРЕНЕРГО». Фінансова гарантія надана в строк та в необхідному обсязі.

Таким чином, розміщення на сайті НЕК «УКРЕНЕРГО» повідомлення про набуття ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» статусу «Переддефолтний», без зазначення події або обставин, передбачених п. 1.7.1 Правил ринку, є протиправним та таким, що не відповідає вимогам чинного законодавства. Відповідно до п.1.7.3 Правил ринку, таке рішення підлягає невідкладному анулюванню.

Всі спроби НЕК «УКРЕНЕРГО» дестабілізувати взаємовідносини електропостачальника зі споживачами та іншими учасниками ринку носять протиправний характер. ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» вживає усі необхідні заходи щодо анулювання повідомлення на сайті та притягнення службових осіб НЕК «УКРЕНЕРГО» до відповідальності.

Товариство звернулося до НКРЕКП з вимогою перевірити законність включення до списку учасників ринку, що набули статусу «Переддефолтний», нашого Товариства. За результатами перевірки, вжити відповідних заходів реагування та зобов’язати НЕК «УКРЕНЕРГО», відповідно до п. 1.7.3 Правил,  анулювати статус «Переддефолтний» застосований до ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ», шляхом надсилання на адресу нашого Товариства відповідного рішення та розміщення на офіційному сайті НЕК «УКРЕНЕРГО» зазначеного повідомлення.

 

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» працює в умовах адаптивного карантину

В Україні до  31 липня триває адаптивний карантин. У зв’язку з цим, Товариство з 26 червня відновлює роботу з обслуговування юридичних та побутових споживачів з обов’язковим дотриманням таких заходів:

– прохід на територію підприємства та у приміщення компанії дозволено лише у засобах індивідуального захисту;

– обов’язкове обробляння рук дезінфікуючими засобами;

– споживачі з ознаками вірусного захворювання на територію допускатися не будуть;

– дозволяється перебування у приміщенні обмеженої кількості осіб з розрахунку – один відвідувач на 10 м²;

– обов’язкове дотримання дистанції 1,5 м між відвідувачами, які очікують на прийом перед входом до будівлі.

Для зручності споживачів залишається можливість обслуговування онлайн- та дистанційно. Консультаційні послуги та обмін документами надаються електронною поштою, мобільним та стаціонарним зв’язком, за допомого сервісу «Paperless». Письмові звернення приймаються через «Абонентську скриньку», що знаходиться на вході до Центру обслуговування споживачів.

Ставтеся відповідально до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і дотримуйтесь простих правил, які можуть врятувати життя.

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» повідомляє про скасування круглого столу щодо несвоєчасної виплати компенсації приватним домогосподарствам за «зеленим» тарифом

У зв’язку з успішним вирішенням проблеми несвоєчасної виплати компенсації приватним домогосподарствам за «зеленим» тарифом, зустріч у форматі круглого столу, яка мала відбутися 5 червня 2020 року о 15.00, скасовано.

 

Проблему несвоєчасної виплати компенсації приватним домогосподарствам за договорами купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом успішно вирішено

З березня 2020 року ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» було вимушено призупинити виплати за договорами купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом до моменту отримання відшкодування вартості послуги з боку НЕК «УКРЕНЕРГО», що викликало суспільний резонанс. Увесь цей час Товариство робило усе можливе для вирішення цієї проблеми.

Активні дії з боку ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» привели до успіху. НЕК «УКРЕНЕРГО» сплатила заборгованість за забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел відповідно до договору від 20.08.2019 р. № 0238-0902.

Зі свого боку, Товариство вже сьогодні розпочинає виплату компенсацій приватним домогосподарствам за договорами купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом.

Шановні споживачі універсальної послуги!

Для споживачів універсальної послуги (крім побутових споживачів) ТОВ “ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» розраховано ціни на універсальні послуги з 1 липня 2020 року згідно постанов НКРЕКП:

від 05.10.2018р. №1177 «Про затвердження Порядку формування цін на універсальні послуги», із змінами і доповненнями, внесеними постановою НКРЕКП від 03.03.2020 року №547,

від 10.12.2019р. №2715 «Про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»,

від 10.12.2019р. №2683 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»,

від 10.12.2019р. №2697 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»,

від 10.12.2019р. №2668 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК»УКРЕНЕРГО» на 2020 рік.

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» запрошує до участі у круглому столі з питання несвоєчасної виплати компенсації приватним домогосподарствам за «зеленим» тарифом

5 червня 2020 року о 15.00 відбудеться зустріч у форматі круглого столу з питання несвоєчасної виплати компенсації приватним домогосподарствам за договорами купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом.

Запрошуємо власників домогосподарств, які продають електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання, взяти участь в обговоренні. До участі у круглому столі запрошені представники від НКРЕКП, Міністерства енергетики та захисту довкілля і НЕК «УКРЕНЕРГО».

Зустріч відбудеться за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

Нагадуємо, усі учасники круглого столу повинні дотримуватися необхідних умов карантину: бути у захисних масках і мати при собі документ, що засвідчує особу.