Новини

Інформація щодо особливості розрахунків за вироблену електроенергію генеруючими установками приватних домогосподарств під час дії в Україні воєнного стану

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» інформує споживачів, що 26.04.2022 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) схвалила Постанову №396  (зі змінами, внесеними  Постановою НКРЕКП від 17.05.2022 року № 509) (далі – Постанова), якою врегульовано порядок проведення розрахунків за вироблену електричну енергію генеруючими установками приватних домогосподарств з енергії сонячного випромінювання, енергії вітру під час дії в Україні воєнного стану.

Відповідно до  Постанови, Товариство  під час дії воєнного стану в Україні забезпечуватиме мінімальний гарантований розмір оплати електричної енергії, придбаної у побутового споживача за «зеленим» тарифом. Мінімальний гарантований розмір оплати електричної енергії (часткова оплата), придбаної у приватних домогосподарств, визначається за формулою, яка затверджена НКРЕКП та безпосередньо залежить від відсотка надходження грошових коштів за електричну енергію від споживачів у відповідному календарному місяці.

Часткова оплата (не менше мінімального гарантованого розміру) за вироблену електричну енергію генеруючими установками приватних домогосподарств буде здійснюватися ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» не пізніше 60 днів після закінчення відповідного розрахункового періоду.

Повна та остаточна оплата за придбану електричну енергію, що вироблена генеруючими установками приватних домогосподарств понад власне споживання, буде здійснюватися Товариством   починаючи з першого дня після закінчення 60-денного строку після припинення або скасування воєнного стану й протягом періоду, який відповідає строку дії в Україні воєнного стану, а також протягом 60 днів після його припинення чи скасування щомісячно рівними частинами, з урахуванням вже проведених мінімальних гарантованих оплат.

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» вдячне споживачам за співпрацю та розуміння. Тримаємо енергетичний фронт!

Шановні полтавці!

У день найсвітлішого православного свята прийміть щирі вітання і побажання миру, спокою, благополуччя! Нехай Господь береже вас і ваших рідних від зла і турбот! А радісна звістка про Воскресіння Христове осяє ваше життя та принесе мир, щастя і здоров’я вам і вашим близьким та покладе благодатний початок новим звершенням задля Перемоги добра над злом, радості над сумом, українського народу над мороком війни.

Бажаємо йти життєвою стежкою з добрими мріями, високими прагненнями й міцною вірою у краще життя! Любові Вам, усіляких гараздів і добра!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Дію фіксованих цін на електричну енергію для побутових споживачів продовжено до 31 жовтня 2022 року

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови № 483 від 5 червня 2019 р. Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії. А саме, постановою КМУ від 16 квітня 2022 р. № 453 було продовжено дію фіксованих цін на електричну енергію для побутових споживачів до 31 жовтня 2022 року включно.

Нагадуємо, що при споживанні до 250 кВт·год на місяць (включно) ціна становить – 1,44 грн за 1 кВт·год (з урахуванням ПДВ); при споживанні понад 250 кВт·год на місяць слід сплачувати 1,68 грн за 1 кВт·год (з урахуванням ПДВ) (за весь обсяг споживання електричної енергії).

Окрім побутових споживачів, за фіксованою ціною 1,68 грн за 1 кВт·год (з урахуванням ПДВ) за весь обсяг споживання проводять розрахунок:
– гуртожитки, що розраховуються за загальним засобом обліку у межах побутових потреб (при цьому професійна і господарська діяльність не враховується);
– споживачі, які проживають у багатоквартирних житлових будинках, садових товариствах, дачних, дачно-будівельних, гаражно-будівельних кооперативах (на технічні цілі та освітлення).

Також Постановою встановлено, що за наявності обліку споживання електроенергії за періодами часу, розрахунки населення проводяться за фіксованою ціною на електричну енергію, із застосуванням таких коефіцієнтів:

1) за двозонним диференціюванням за періодами часу:

  • 0,5 фіксованої ціни в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години) та повний тариф у інші години доби;

2) за тризонним диференціюванням за періодами часу:

  • 1,5 фіксованої ціни в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї до 11-ї години і з 20-ї до 22-ї години);
  • повна фіксована ціна у напівпіковий період (з 7-ї до 8-ї години, з 11-ї до 20-ї години, з 22-ї до 23-ї години);
  • 0,4 фіксованої ціни в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї до 7-ї години).

Шановні споживачі універсальної послуги!

У зв’язку із тим, що 26.03.2022  було прийнято постанову НКРЕКП №354 “Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332, “ТОВ “ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» оприлюднює скоригований розрахунок ціни на універсальні послуги з 1 квітня 2022 року.

Шановні споживачі!

Нагадуємо, що за спожиту електричну енергію ви можете оплатити будь-яким зручним способом за такими банківськими реквізитами:

  • отримувач ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»;
  • фiлiя ПОУ АТ «Ощадбанк»;
  • р/р UA 583314670000026033300660000;
  • МФО 331467;
  • ЄДРПОУ 42223804.

Дякуємо за співпрацю та розуміння!

Шановний Споживач!

Якщо Ви стали свідком чи самі страждаєте від насильства з боку близької людини і потребуєте допомоги, необхідно звернутися до правоохоронних органів , або зателефонувати на безкоштовну цілодобову Урядову гарячу лінію з протидії торгівлі людьми, запобіганню та протидії домашньому насильству , за номером 15 – 47.