Шановні споживачі!

20.08.2021 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж» від 15.07.2021 р.. У ньому підпункт 2 пункту 12 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» доповнено пунктом 31 такого змісту: «На території регіонів України (областей, м. Києва, м. Севастополя), на яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на період дії «червоного» рівня  епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі».

6.05.2021 р. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 7 травня 2021 р. «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Полтавської області.

Відповідно до пункту 7.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018 р., при наявності заборгованості за спожиту електричну енергію, електропостачальник має право припинити її  постачання споживачу.

Тому звертаємо Вашу увагу на дотримання договірних зобов’язань, та у разі наявності заборгованості, здійснити оплату у передбачений Договором спосіб для попередження припинення електропостачання.