До уваги одержувачів житлових субсидій!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 року № 505, сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 рр., з травня 2021 року на наступний термін вона буде перепризначена автоматично без особистого звернення. Вказаним сім’ям розрахунок розміру субсидії буде проведено автоматично після одержання даних за результатами верифікації, отриманих від Міністерства фінансів України.

Звертаємо увагу, що подавати нові заяву та декларацію для призначення субсидії на наступний термін з травня поточного року необхідно лише:

  • сім’ям, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • сім’ям, яким субсидія призначалась за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень, внутрішньо переміщені особи);
  • сім’ям, яким субсидія призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (на фактично проживаючих осіб).

Приймання документів на призначення житлової субсидії проводиться на базі територіальних громад, старостинських округів, ЦНАПів, управлінь соціального захисту населення міст обласного значення.

Документи на призначення субсидії можливо подати в електронному вигляді за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Право на призначення субсидії зберігається з травня 2021 року, у разі звернення протягом травня-вересня 2021 року.

Для уточнення інформації про необхідність подання нових заяви та декларації, слід звертатися за телефонами «гарячих ліній» управлінь соціального захисту населення, які розміщені за посиланням https://plsz.gov.ua/pub_doc/telephonu_subsidii.xls